بیانیه مجمع دانشجویان حزب الله خطاب به دستگاه‌های دیپلماسی و نهادهای مسئول جمهوری اسلامی در حوزه بین‌الملل

admin شهریور ۱۲, ۱۳۹۸ ۰
بیانیه مجمع دانشجویان حزب الله خطاب به دستگاه‌های دیپلماسی و نهادهای مسئول جمهوری اسلامی در حوزه بین‌الملل

امروزه شاهد آن هستیم که دولت‌های ظالم و افراطگرا در جای جای دنیا از نیجریه تا کشمیر و میانمار، در سایه سکوت جهانی و انفعال کشورهای مسلمان، دست به اشغال، کشتار، و تجاوز به مسلمانان مظلوم زده‌اند.

در کنار این حکام ظالم، همواره عده‌ای از عالمان متملق درباری و سرسپرده حکومت‌ها برای توجیه‌گیری ظلم و ستم اربابان خود حضور داشته‌اند.

یک نمونه از این عالمان سرسپرده حکومت ظلم، روحانی‌نمایی به نام «مولانا کلب جواد» است که متاسفانه از سوی برخی جاهلان به عنوان نماینده شیعیان هند شناخته می‌شود. این فرد سرسپرده حکومت افراطگرای هند که پیش‌تر حامیان شیخ زکزکی را به فریب مردم و جاسوسی برای پاکستان متهم کرده بود، امروز نیز -در حالی که مردم مسلمان کشمیر در سخت‌ترین شرایط، تحت اشغال نظامی سربازان هند هستند و جان و ناموس‌شان سال‌هاست مورد تعرض این نظامیان اشغالگر قرار گرفته است- این آخوند سرسپرده علناً از اقدام غیرقانونی و جنایاتکارانه دولت افراطی مودی و حزب او حمایت کرده است!

وجود چنین عناصر خودفروخته و فاسدی در میان روحانیت و جوامع شیعی اتفاق تازه‌ای نیست؛ آن چه این میان مایه تاسف و شگفتی است، حمایت برخی دستگاه‌های جمهوری اسلامی از این ملاهای کثیف درباری و آخوندهای اسلام آمریکایی، به جای حمایت از مبارزان مستضعف و پیروان حقیقی اسلام ناب محمدی است.

متاسفانه در قضیه نیجریه و شیخ زکزکی نیز شاهد چنین رویکردی از سوی دستگاه دیپلماسی و دیگر دستگاه‌های مسئول بودیم؛ به گونه‌ای که بر خلاف شیخ زکزکی و حامیانش که امیدی به خیر این جماعت نداشتند، دولت جبار نیجریه به میانجی‌گری این جماعت، میان ظالم و مظلوم برای اقناع شیخ و حرکت اسلامی نیجریه برای دست کشیدن از منش انقلابی‌شان دل بسته بود… .

آن چه از رفتار این مسئولان می‌توان فهمید، ناتوانی آنان از فهم منطق حسینی این مبارزان انقلابی مکتب خمینی(ره) است، مبارزان خستگی ناپذیری که برای اقامه امر به معروف و نهی از منکر به پا خاسته‌اند و به فریاد هیهات من الذله امام خویش ‌ایمان دارند.

مجمع دانشجویان حزب الله، ضمن محکومیت چنین رفتارهایی از سوی این دستگاه‌ها، از وزارت خارجه، معاونت بین‌الملل دفتر رهبری، معاونت بین‌الملل قوه قضائیه و معاونت فرهنگی نیروی قدس گرفته تا نهادهای دیگری چون سازمان فرهنگ و ارتباطات، مجمع جهانی اهل بیت، مجمع تقریب مذاهب و… می‌خواهد تا نسبت رفتار خویش پاسخگو بوده و به اصلاح و جبران آن فورا مبادرت ورزد.

چرا که هرگز قابل پذیرش نیست توان جمهوری اسلامی به جای کمک به عناصر انقلابی و مجاهدان حقیقی، صرف ارتباط و حمایت و رسمیت بخشیدن به چنین عناصر سرسپرده و به تعبیر امام خمینی(ره) این “دو چهره‏‌ها و روحانی نمایان و دین به دنیافروشان و قیل و قال کنندگان و تملق گویان ستمگران که خود را به جای پیشوایان و رهبران معنوی امت‌های اسلامی بر مردم تحمیل و از منزلت و موقعیت معنوی علمای اسلام سوء استفاده می‌کنند و حکومت جابران و ظلم سران وابسته را توجیه و مظلومین را از استیفای حقوق حقه خود منع و در مواقع لزوم به تفسیق و کفر مبارزان و آزادی‌خواهان در راه خدا حکم می‏‌دهند،” شود.

والسلام علی من اتبع الهدی

مجمع دانشجویان حزب الله دانشگاه علم و صنعت ایران

فرستادن دیدگاه »

What is 5 + 8 ?
Please leave these two fields as-is:
IMPORTANT! To be able to proceed, you need to solve the following simple math (so we know that you are a human) :-)